Shop Exclusive
APC Galaxy VS Seismic Kit for 1970mm tall UPS or modular battery cabinet – GVSOPT016
Brand: APC
Call for Price
[ratingwidget type="page"]
Call for Price
Best Price: AED 0.00 on Credit / Debit card / Cash Payment (AED 0.00)
For urgent delivery, please contact sales before ordering. Orders usually ship as per the estimated delivery date in certain case backorders may take 4–12 weeks. Images are for illustration only and may differ from the actual item.
APC Galaxy VS Seismic Kit for 1970mm tall UPS or modular battery cabinet – GVSOPT016

Overview
Seismic kit that includes anchoring brackets and anchors.
Published on lastbestprice.com
Specifications
Overview |
|
| Presentation | Seismic kit that includes anchoring brackets and anchors. |
Main |
|
| Product or component type | Kit |
| Range of product | Galaxy VS |
| Range compatibility | Galaxy VS |
Physical |
|
| Height | 23 cm |
| Width | 65 cm |
| Depth | 33 cm |
| Net weight | 6.35 kg |
Packing Units |
|
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 23 cm |
| Package 1 Width | 33 cm |
| Package 1 Length | 65 cm |
| Package 1 Weight | 14 kg |

















Reviews
There are no reviews yet.