Shop Exclusive
APC Interactive kit for Galaxy VM 40KVA power block set level 3 – WVM40KPB-L3
Brand: APC
Call for Price
Includes
| Main | |
| Range of Product | Galaxy VM |
| Product or Component Type | Intervention kit |
| Range Compatibility | Galaxy VM |
| Mounting Mode | Not rack-mountable |
| Warranty | 12 months |
[ratingwidget type="page"]
Call for Price
Best Price: AED 0.00 on Credit / Debit card / Cash Payment (AED 0.00)
For urgent delivery, please contact sales before ordering. Orders usually ship as per the estimated delivery date in certain case backorders may take 4–12 weeks. Images are for illustration only and may differ from the actual item.
APC Interactive kit for Galaxy VM 40KVA power block set level 3 – WVM40KPB-L3

Published on lastbestprice.com
Specifications
Main |
|
| Range of product | Galaxy VM |
| Product or component type | Intervention kit |
| Range compatibility | Galaxy VM |
| Mounting mode | Not rack-mountable |
| Depth | 54 cm |
| Height | 54 cm |
| Width | 54 cm |
Packing Units |
|
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 66.0 cm |
| Package 1 Width | 66.0 cm |
| Package 1 Length | 66.0 cm |
| Package 1 Weight | 162.636 kg |
Contractual warranty |
|
| Warranty | 12 months |

















Reviews
There are no reviews yet.