Shop Exclusive
APC Interactive kit for Galaxy VX 1500 KW level 1 – WVX1500K-SPL1
Brand: APC
Call for Price
[ratingwidget type="page"]
Call for Price
Best Price: AED 0.00 on Credit / Debit card / Cash Payment (AED 0.00)
For urgent delivery, please contact sales before ordering. Orders usually ship as per the estimated delivery date in certain case backorders may take 4–12 weeks. Images are for illustration only and may differ from the actual item.
Specifications
Main |
|
| Range of product | Galaxy VX |
| Product or component type | Intervention kit |
| Range compatibility | Galaxy VX |
| Mounting mode | Not rack-mountable |
| Depth | 34.5 cm |
| Height | 119.9 cm |
| Width | 80 cm |
Packing Units |
|
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 125.7 cm |
| Package 1 Width | 85.1 cm |
| Package 1 Length | 39.6 cm |
| Package 1 Weight | 4.89 kg |
Contractual warranty |
|
| Warranty | 1 year |




















Reviews
There are no reviews yet.